• Szukaj
  • INFOLINIA
    81 584 80 87
  • E-MAIL
    info@aukcjamedyczna.pl
Nasza oferta
PRODUCENCI
Drager Oxylog 3000 Plus Drager Oxylog 3000 Plus Drager Oxylog 3000 Plus Drager Oxylog 3000 Plus
Drager Oxylog 3000 Plus Drager Oxylog 3000 Plus Drager Oxylog 3000 Plus Drager Oxylog 3000 Plus
Nasz hitDarmowa dostawa

Drager Oxylog 3000 Plus

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 48 godzin


ZAPYTAJ O PRODUKT

  • Opis produktuRespirator transportowy Drager Oxylog 3000 plus


Rok produkcji: 2016
Język: polski
Wersja oprogramowania: 1.06
Opcje: Co2, RT Dataexport, Autoflow, 100% o2, Capnography
 


 

Najwyższy poziom niezawodności podczas transportu

Niezależnie od tego, czy transport pacjenta odbywa się w terenie czy też w obrębie szpitala: dzięki wyposażeniu w nowe funkcje takie jak Autoflow, zintegrowana kapnografia, wentylacja pacjentów pediatrycznych oraz dzięki kompleksowemu monitorowaniu i udoskonalonej prezentacji danych, użytkownik nie jest zmuszony iść na ustępstwa podczas transportowania pacjentów wymagających wentylacji.

 

Zintegrowana kapnografia

Monitorowanie pacjentów w terenie może być trudnym zadaniem. Urządzenie Oxylog® 3000 plus jest dostępne ze zintegrowanym monitorowaniem CO2 w strumieniu głównym, co pomaga w potwierdzeniu prawidłowości intubacji i poprawnej wentylacji.

 

Automatyczna kompensacja wysokościowa (BTPS)

Urządzenie Oxylog®3000 zostało sprawdzone do użytkowania w śmigłowcach i samolotach. Oferuje automatyczną kompensację wysokości, odpowiednio regulując dostarczane i mierzone objętości. Dzięki temu zbyteczne staje się ręczne przeliczanie, zmniejszając ryzyko błędu.

 

Zaawansowane funkcje eksportu danych

Zaawansowane funkcje eksportu danych, w które wyposażone jest urządzenie Oxylog® 300 plus, nie tylko umożliwiają bieżący eksport danych dotyczących parametrów wentylacji do zewnętrznych monitorów oraz systemów zarządzania danymi, lecz także pełne wykorzystanie możliwości zdalnego serwisu aparatów firmy Dräger. Dzięki tej nowatorskiej koncepcji użytkownik może przesłać informacje o stanie urządzenia Oxylog® 3000 do DrägerService w celu przeprowadzenia analizy. Pomaga to przedłużyć okres sprawności sprzętu i pomniejsza koszty obsługi serwisowej.

 

Szeroki zakres trybów oddechowych i AutoFlow®

Urządzenie Oxylog®3000 plus oferuje pełny zakres trybów oddechowych kontrolowanych objętością i ciśnieniem, obejmujący VC-CMV, VC-AC, VC-SIMV, Spn-CPAP i PC-BIPAP*. Do standardowego wyposażenia należy także wentylacja nieinwazyjna z kompensacją przecieków i wspomaganiem ciśnieniowym. Aby osiągnąć zaawansowaną opiekę medyczną nad pacjentem, opcja AutoFlow® umożliwia użytkownikowi zastosowanie wentylacji kontrolowanej objętościowo ze zminimalizowanym szczytowym ciśnieniem oddechowym.

* Znak handlowy używany w ramach licencji

 

Przygotowany do pracy z pacjentami pediatrycznymi

Do respiratora Oxylog® 3000 plus zostają zaprojektowany specjalny, lekki dren oddechowy z małą przestrzenią martwą i dużą elastycznością mechaniczną. Przewód ten jest przeznaczony dla pacjentów pediatrycznych. Daje to możliwość stosowania wentylacji o wysokiej jakości dla jeszcze szerszego grona pacjentów.

 

Interfejs użytkownika Dräger i jednorodna platforma

Oxylog® 3000 plus stosuje ten sam intuicyjny interfejs użytkownika, który jest wykorzystywany w większości obecnych produktów firmy Dräger. System pracujący na zasadzie "wybierz-zmień-potwierdź" ułatwia szybki proces zapoznawania użytkownika z obsługą. Wiele akcesoriów można wymieniać między respiratorami Oxylog®. Wynikiem tego jest większa wydajność, oszczędność miejsca i skrócony czas szkoleń.

 

ROZMIAR: 285 x 184 x 175 mm (bez rączki mocującej)

Wszelkie prawa zastrzeżone © Aukcja Medyczna